Okres karnawałowy to czas zabawy i czas organizacji studniówek. Tegoroczny bal studniówkowy w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Piłsudskiego w Okszowie odbył się w Domu Przyjęć "Jamba" w Chełmie. W zabawie uczestniczyli uczniowie klas czwartych technikum w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych / technik weterynarii z wychowawcą klasy Panią Agnieszką Stefańską oraz technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki z wychowawcą klasy Panią Edytą Szymczuk. Swoją obecnością zaszczycili również zaproszeni goście: dyrekcja szkoły, nauczyciele i pracownicy szkoły i oczywiście rodzice uczniów.

Tradycyjnie studniówkę rozpoczął swoim wystąpieniem Dyrektor Szkoły Pan Bogusław Marczuk, życząc uczestnikom wspaniałej zabawy oraz sukcesów w nadchodzących zmaganiach maturalnych. Nie zabrakło również przemówienia przedstawicieli klas maturalnych, którzy wyrazili swoją wdzięczność za troskę i trud włożony w kształcenie i wychowanie składając kwiaty na ręce dyrekcji szkoły, wychowawców klas, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców.

Punktem kulminacyjnym tej części uroczystości był tradycyjny staropolski taniec - polonez, przepięknie wykonany przez naszą młodzież.

 Po uroczystej gali uczestnicy studniówki oddali się zabawie, a aura cudownego wieczoru trwała do białego rana.

 

GALERIA