Regulaminy:

1. Regulamin XX Międzyszkolnego Konkursu Historycznego pn. „Józef Piłsudski – człowiek czynu i legendy” - pobierz

2. REGULAMIN  III Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Szkół Rolniczych „Józef Piłsudski – człowiek czynu i legendy”  pod patronatem  Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - pobierz

 

 


 

W dniach 27 i 28 maja 2022r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się finał centralny XLV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. W olimpijskich bojach Paweł Woch uczeń klasy 3 technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki zajął 3 miejsce w bloku mechanizacja rolnictwa uzyskując tytuł laureata. Paweł dostał nagrodę finansową i stypendium na rok szkolny 2022/2023.

Piotr Dziedzicki uczeń klasy 4 również w bloku mechanizacja rolnictwa i Monika Nowak z klasy 3 w bloku gastronomia uzyskali tytuł finalisty.

Wszyscy uczniowie otrzymali indeksy na wyższe uczelnie rolnicze w cały kraju. Uczniowie klas 3 są zwolnieni z części pisemnej egzaminów zawodowych.

Uczniów z mechanizacji rolnictwa do olimpiady przygotowywał Mateusz Zarzycki, a z gastronomii Agnieszka Bartoszuk.

 

Gratulujemy!!!

II Ogólnopolski Konkurs Historyczny Szkół Rolniczych „Józef Piłsudski – człowiek czynu i legendy”.

17 maja 2022r. odbył się po raz drugi Ogólnopolski Konkurs Historyczny Szkół Rolniczych „Józef Piłsudski – człowiek czynu i legendy”. Organizatorem był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Piłsudskiego w Okszowie. Patronatem honorowym Konkurs objął Wicepremier RP Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk. Zmagania uczniów odbyły się on-line. Do konkursu przystąpiło 32 uczniów z 19 szkół. Indywidualnie I miejsce zajęła Edyta Celeban z ZSCKR w Sędziejowicach, II miejsce zajął Michał Brzozowski z ZSCKR w Sędziejowicach, III miejsce zajęła Justyna Bondaruk z ZSCKR w Okszowie.

Drużynowo I miejsce zajął ZSCKR w Sędziejowicach, II miejsce ZSCKR w Okszowie a III miejsce ZSCKR w Siennicy Różanej

XIX Międzyszkolny Konkurs Historyczny pn. „Józef Piłsudski – człowiek czynu i legendy”

GALERIA