Uczniowie kończący naukę w szkole podstawowej stoją przed trudnym wyborem dalszej ścieżki kształcenia. Aby ułatwić im podjęcie właściwej decyzji, w dniach 5-7 marca odbyła się Giełda Szkół EDUwybory 2024 w Bibliotece Pedagogicznej w Chełmie. Swoją ofertę na rok szkolny 2024/2025 zaprezentowało kilkanaście szkół z Chełma i okolic.

Szeroka oferta edukacyjna, odpowiadająca współczesnym potrzebom rynku pracy, prezentowana przez naszą placówkę, zaowocowała dużym zainteresowaniem młodzieży.

Udział ósmoklasistów w giełdzie był okazją do rozmów z nauczycielami oraz z uczniami naszej szkoły na temat  kierunków kształcenia a także nowoczesnej bazy dydaktycznej.

Życzymy uczniom klas ósmych trafnego wyboru dalszej drogi edukacji. Mamy nadzieję, że wybrana przez nich szkoła spełni ich oczekiwania oraz umożliwi dalszy rozwój.

Zapraszamy do Okszowa, do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego