8 października pan Bogusław Marczuk – Dyrektor Szkoły i nauczyciele z Zespołu Szkół Centrum  oraz Zespół „Okszowiacy” wzięli udział w połączonej uroczystości obchodów Dnia Edukacji Narodowej oraz nadania kolejnych stopni awansu zawodowego. Podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki w Centralnej Bibliotece Rolniczej im. Michała Oczapowskiego w Warszawie odebrał od nauczycieli uroczyste ślubowanie oraz wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego i dyplomowanego.
Panie Małgorzata Posturzyńska i Agnieszka Stefańska otrzymały akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Pani Iwona Gilowska i pan Mateusz Zarzycki otrzymali akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Wiceminister Zarudzki i Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej pan Robert Jakubik pogratulowali nauczycielom osiągnięć w pracy zawodowej oraz życzyli im dalszej sumienności i kreatywności w wykonywaniu zawodowych obowiązków.

Zespół „Okszowiacy” pod kierunkiem pani Katarzyny Zaborowskiej zaprezentował tańce ludowe.

 

Galeria