3 marca ulicami miasta Chełma odbyła się XII edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym".🐾🏃🏼‍♀️🏃🏼 Jego organizatorem było Chełmskie Towarzystwo Samorządowe. Celem biegu jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego działającego w latach 1944- 1963 w obrębie przedwojennych granic RP- Żołnierzom Wyklętym.

W biegu honorowym 1963 m wzięła udział liczna grupa naszej szkoły składająca się z pracowników szkoły i uczniów. W jej skład wchodzili: Dyrektor szkoły Pani Edyta Szymczuk, Pani Agnieszka Szpejda, Pani Agnieszka Krawczuk, Pani Bożena Oleszczuk, Pani Magdalena Szmit, Pani Agnieszka Grzywaczewska, Pani Anna Podkańska, Pan Rafał Szmit, Pan Paweł Bochra, Pan Tomasz Hanc, oraz uczniowie: Kacper Domański 4BT, Amelia Kokot 4PTL, Wiktoria Domańska 3LT, Kacper Trojak 3BT, Bartłomiej Głaz 3BB, Michał Ślązak 2BTa, Zuzanna Tomaszewska 1LTb, Michał Szwalikowski 1LTa , Stanisław Kusy 1BTb, Przemysław Dżaman 1BTb i Hubert Bezler 1PT.

Patronat Honorowy biegu objęli Poseł do Parlamentu Europejskiego Beata Mazurek oraz Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Szkolnym koordynatorem biegu była Pani Agnieszka Szpejda odpowiedzialna za zgłoszenia i bezpieczeństwo uczniów.

Wszystkim serdecznie gratulujemy👏🏼🏅

Dziękujemy przybyłym rodzicom za doping i wsparcie☺️👏🏼

Do zobaczenia za rok😊🇵🇱🐺🐾