W niedzielę 4 czerwca 2023roku na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

w Okszowie odbyło się Jubileuszowe XXV Nadbużańskie Święto Pszczoły.

Część oficjalna wydarzenia była okazją do podziękowania dyrektorowi ZSCKR w Okszowie panu Bogusławowi Marczukowi za długoletnią współpracę, które otrzymał od  Nadbużańskiego Związku Pszczelarskiego.

Na stoisku naszej szkoły uczestnicy imprezy mogli zaopatrzyć się w ręcznie robione świece

z węzy oraz miód ze szkolnej pasieki oraz wziąć udział w loterii fantowej Szkolnego Koła Caritas. Młodzież szkolna przygotowała również  popcorn i zimne napoje.

Stoisko szkolne na Nadbużańskie Święto Pszczoły przygotowały panie Małgorzata Mamełka, Agnieszka Grzywaczewska oraz Małgorzata Posturzyńska.

Na scenie zaprezentował się Zespół Pieśni i Tańca „Okszowiacy” z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie, który przygotowała pani Katarzyna Zaborowska.