W dniu 5 czerwca 2023r. uczniowie Tobiasz Marciniak, Norbert Szczypek, Paweł Woch pod opieką Mateusza Zarzyckiego uczestniczyli w IV Krajowych Dniach Pola w Sielinku koło Poznania. W trakcie trwania wystawy były realizowane ciekawe lekcje związane z rolnictwem oraz była możliwość zobaczenia nowoczesnego sprzętu rolniczego i poletek doświadczalnych. Odbyła się także konferencja w której uczestniczył Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Ryszard Bartosik, uczniowie i nauczyciele ze wszystkich szkół rolniczych, których organem prowadzącym jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W dniach pola wzięło ponad 1000 uczniów z terenu całej Polski, którzy brali udział w konkursie "Rolniczy QR kod". W tym konkursie Paweł Woch zajął I miejsce, a Norbert Szczypek II miejsce.