23 września podczas wystawy Agro Show w Bednarach koło Poznania odbyło się wręczenie nagród dla najlepszych uczniów biorących udział w Pucharze Polski w Rolnictwie Precyzyjnym w roku szkolnym 2022/2023.  Organizatorem Pucharu Polski była firma 365 FarmNet, przy wsparciu przedsiębiorstw związanych z Rolnictwem Precyzyjnym.

Paweł Woch, aktualnie absolwent naszej szkoły osiągnął wysoki wynik godny pochwały, zajmując 12 miejsce na 1230 uczniów ze 103 szkół rolniczych biorących udział w konkursie. Opiekunem ucznia był Pan Mateusz Zarzycki.
Uroczystości rozdania nagród towarzyszyło zwiedzanie największych w Europie plenerowych targów rolniczych, gdzie na obszarze 120 hektarów, zaprezentowało się ponad 700 firm z całego świata.

Pawłowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na dalszym etapie edukacji, a opiekunowi jak najwięcej powodów do dumy ze swoich podopiecznych.