W dniu 18 marca 2022r. najlepsi uczniowie z wszystkich klas Technikum  w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz Branżowej Szkoły I stopnia w zawodzie mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych uczestniczyli w wycieczce na targi techniki rolniczej Agrotech oraz Las Expo w Kielcach.

Krajowi i zagraniczni liderzy branży zaprezentują najnowszy sprzęt - od bron talerzowych, przez rozrzutniki obornika i przyczepy rolnicze, aż po ciągniki i kombajny. 

Galeria

Uczniowie na wystawie mogli zobaczyć nowinki z dziedziny techniki rolniczej i leśnej przygotowane przez ponad 350 firm na powierzchni 40 tys. m2. Błyszczą piękne ciągniki i maszyny takich marek jak Case IH, Steyr, John Deere, New Holland, Massey Ferguson, Zetor.

Opiekunami na wycieczce byli Adam Kawiak, Tomasz Pągowski, Rafał Szmit oraz Mateusz  Zarzycki .