W październiku klasa III B4 z wychowawcą Edytą Szymczuk uczestniczyła w dwudniowej wycieczce szkolnej w Bieszczady, której celem było poznanie atrakcji turystycznych, dziedzictwa kulturowego, tradycji  oraz historii Bieszczad i okolic, a także integracja zespołu klasowego. Urokliwe, malownicze jesienią Bieszczady podziwialiśmy podczas wędrówki górskiej po Bieszczadzkim Parku Narodowym na Połoninę Caryńską. 

Uczniowie mieli również możliwość zwiedzić m.in. Klasztor Nazaretanek w Komańczy -  miejsce słynne z internowania Prymasa Polski Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zagórski Karmel, który był obronną fortyfikacją w Zagórzu, drewnianą Cerkiew w Szczawnem oraz zaporę wodną w Solinie. Historię oraz ciekawostki dotyczące Soliny i Zalewu Solińskiego przekazał nam kapitan statku podczas relaksującego rejsu po Zalewie Solińskim. Niemało wrażeń  i zabawy dostarczył młodzieży przejazd drezynami rowerowymi, uznanymi za najlepszy produkt turystyczny Polski 2015r. Wspomnienia z naszego wyjazdu na długo pozostaną w naszej pamięci. Opiekę nad grupą sprawowali Edyta Szymczuk i Adam Kawiak.

Galeria