Projekt  2022-1-PL01-KA121-VET-000061594 wkracza w fazę realizacji. W ramach projektu, młodzież naszej szkoły wyjedzie na dwutygodniowe praktyki zawodowe. Nadrzędnym celem projektu jest zwiększenie wiedzy oraz umiejętności uczniów w obszarze kształcenia zawodowego na wybranych profilach nauczania. Pobyt w Grecji to znakomita okazja do zdobycia pierwszych, cennych doświadczeń na zagranicznym rynku pracy, co w połączeniu z certyfikatami, jakie otrzymają uczestnicy projektu, znaczącą poprawi wizerunek osób rozpoczynających karierę zawodową. Oprócz kompetencji zawodowych, dzięki bogatemu programowi kulturowemu można będzie również poznać tradycje, zwyczaje oraz zabytki starożytnej Grecji.

Działania projektowe współfinansowane są przez Unię Europejską, z programu ERASMUS+. Pozyskana przez szkołę dotacja w całości pokrywa koszty uczestnictwa w projekcie, co oznacza, iż dla każdego zakwalifikowanego ucznia mobilność kształcenia zawodowego oraz wydarzenia towarzyszące są całkowicie bezpłatne.

Udział w projekcie to doskonała szansa do rozwoju zawodowego, językowego, kulturowego i osobistego. Możliwość realizacji kształcenia poza szkołą to okazją do przeżycia wspaniałej przygody edukacyjnej.

Wszystkie szczegóły realizowanych działań dostępne są u Koordynatora Projektu Pana Michała Krygowskiego lub u Pani Małgorzaty Błaszak.

Regulamin - pobierz

Formularz - pobierz