Rozpoczynamy nabór uczniów do udziału w projekcie „Międzynarodowe projekty edukacyjne - szansa na lepszą przyszłość”, realizowanego w ramach programu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”, finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego - nr projektu: 2020-1-PMU-3264.

Wszyscy uczniowie klas II i III technikum ZSCKR w Okszowie, którzy chcą wziąć udział w dwutygodniowym wyjeździe kulturowym do Grecji, mogą składać wypełnione karty zgłoszenia do dnia 25 lutego 2022r. Karty zgłoszenia dostępne będą w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły (muszą być wydrukowane w kolorze).

Wyjazd odbędzie się w dniach od 1 do 14 maja 2022r. i będzie zorganizowany w dwóch grupach. Do każdej z grup będzie przydzielonych dwóch opiekunów.

Zasady rekrutacji do projektu są przedstawione w regulaminie rekrutacji.

Karty zgłoszenia można składać do sekretariatu szkoły oraz pocztą (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin - pobierz