W ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w III Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Historycznej Szkół Resortowych „Żołnierze Wyklęci-Niezłomni Bohaterowie”.

Konkurs był zorganizowany przez ZSCKR w Jabłoniu i przeprowadzony dwu etapowo w dniach 26.02.2024r. oraz 29.02.2024 r. w formie on-line. Zgłosili się do niego uczniowie z kl. 2LT, 2BTa, 1PT, 1BB, 3PTb oraz 1BTa.

Największą ilość punktów na etapie szkolnym uzyskali: Bartłomiej Radko z kl. 3PTb oraz Szymon Chojarski z kl. 2BTa. Uczniowie Ci reprezentowali Szkołę na etapie ogólnopolskim. Mimo, iż nie zdobyli miejsca na podium ogólnopolskim to na pewno pogłębili wiedzę na temat Żołnierzy Wyklętych walczących o Wolną Polskę.