Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie był gospodarzem niezwykłego wydarzenia „Bitwa Regionów” – półfinał wojewódzki 8 edycji konkursu kulinarnego.  20 Kół Gospodyń Wiejskich  z województwa lubelskiego brało udział w zmaganiach kulinarnych na najlepszą potrawę regionalną.  Pierwsze miejsce zajęło Koło Gospodyń Wiejskich „Drużyna sprzed Olszyny” w Kudrach.

Uroczystość uświetniły występy artystyczne. Na scenie wystąpili: Szkolny  Zespół Pieśni i Tańca „Okszowiacy”, nasz Szkolny Duet –Wiktoria Domańska i Mateusz Okoń, Duet „8 Cud Świata” , Zespoły: „CudaWianki”,  „Jezioranki” oraz „Kresowiak”.

Społeczność ZSCKR w Okszowie przygotowała pięknie udekorowane stoisko, na którym dominowały potrawy regionalne oraz pyszne miody z pasieki szkolnej. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili szkolne stoisko i posmakowali naszych potraw.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom Bitwy Regionów.  Wszystkim dziękujemy za magiczną atmosferę. Cieszymy się, że mogliśmy być gospodarzem tego wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w uroczystości uczniom i pracownikom szkoły.