20 marca odbył się finałowy Konkurs Wiedzy Rolniczej im. Tadeusza Skiby organizowany przez Lubelską Izbę Rolniczą w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach pod honorowym Patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty. W konkursie wzięli udział uczniowie z 12 szkół Lubelszczyzny kształcących w zawodach rolniczych.

Nasza szkołę reprezentowali Paweł Woch i Tobiasz Marciniak. Pytania obejmowały wiedzę z zakresu mechanizacji rolnictwa, produkcji roślinnej i zwierzęcej, ogrodnictwa oraz działalności Lubelskiej Izby Rolniczej. Konkurs skierowany był do wybitnie uzdolnionych uczniów, pytania były bardzo trudne ale nasz uczeń klasy 4 technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki - Paweł Woch poradził sobie znakomicie zdobywając największa ilość punktów i I miejsce!!!

To kolejny sukces Pawła. Gratulujemy mu z całego serca ogromnej wiedzy i spokoju z jakim podchodzi do kolejnych konkursów.

Koordynatorem olimpiady była Małgorzata Mamełka.