"Zacną rzeczą jest uczyć się, a jeszcze zacniejszą nauczać"

M. Twain

Powyższymi słowami uczniowie z Samorządu Uczniowskiego w dniu 13 października 2022r  rozpoczęli uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej. Społeczność szkolna wyraziła swoją wdzięczność za trud włożony w wychowanie, za dar nauki, za przewodnictwo na trudnej drodze zdobywania wiedzy. Krótki skecz przedstawiający dwie rozmawiające na korytarzu szkolnym sprzątaczki, wywołał wśród oglądających dużo radości. Uczniowie z humorem pokazali, że praca nauczyciela nie lekka i nie zawsze przyjemna.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego Paweł Woch złożył najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy uznania za codzienną pracę dla Dyrekcji, nauczycieli, pracowników obsługi i administracji. Życzenia w imieniu Rady Rodziców złożyła pani Edyta Stopa.

Po wręczeniu kwiatów od uczniów i rodziców, dyrektor szkoły Pan Bogusław Marczuk wręczył nagrody i wyróżnienia wybranym nauczycielom, pracownikom administracji oraz pracownikom obsługi. Podziękował za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej oraz aktywny udział w kształtowaniu wizerunku szkoły.

W skeczu udział wzięli: Monika Nowak, Szymon Chojarski, Kacper Kołtun, Kacper Trojak, Paweł Woch, Ewa Ryl, Julia Suchonos i Jakub Stopa. Uroczystość przygotowała Pani Agnieszka Szpejda.

Młodym aktorom serdecznie dziękujemy.

 

SKECZ

GALERIA