„DZIEŃ DOBRA” to huczne i radosne świętowanie BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. To także święto WOLONTARIUSZY CARITAS. W tym dniu wszyscy razem cieszymy się, że każdego dnia dobra jest więcej!

W CAŁEJ POLSCE wolontariusze Caritas organizują pikniki, festyny, warsztaty, pokazy, biegi, koncerty, kiermasze i wiele innych atrakcji.

Chcąc wspólnie świętować pełni wdzięczności za siebie nawzajem, Szkolne Koło Caritas zorganizowało 18 kwietnia 2024r. DZIEŃ DOBRA W NASZEJ SZKOLE.

Tego dnia odbył się kiermasz ciast oraz zorganizowano loterię fantową.

W bibliotece szkolnej miał miejsce turniej szachowy o puchar Pani Dyrektor Szkoły.

Zwycięzcą został Bartosz Bednarski z klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, drugie miejsce zajął Wiktor Rzeźniczuk z klasy I Szkoły Branżowej I Stopnia a trzecie Bartosz Kowalczyk z klasy II Technikum Weterynarii.

Społeczność szkolna przyłączyła się chętnie do świętowania Dnia Dobra, wszyscy pokazaliśmy, że dobra jest więcej!