Rekrutacja do projektu Erasmus + 2024 Projekt skierowany jest do uczniów, którzy w roku szkolnym 2023/24 kształcą się na kierunkach: Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, Technik żywienia i usług gastronomicznych. Grupą wyjściową przy naborze są uczniowie klas czwartych.

W przypadku braku uczniów chętnych lub spełniających kryteria naboru dopuszcza się możliwość udziału w projekcie uczniów klas młodszych. Zakwalifikowani uczestnicy w ramach projektu wezmą udział w zagranicznych praktykach zawodowych, które odbędą się w Grecji w terminie 19.05 – 01.06.2024r. Przed rozpoczęciem mobilności zakwalifikowani uczestnicy i uczniowie z listy rezerwowej w ramach projektu wezmą udział w zajęciach przygotowawczych, które odbędą w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Piłsudskiego w Okszowie.

Szczegóły naboru do projektu w Regulaminie rekrutacji.